Overlijdensberichten

Liliane Schaerlaecken

Geboren te Boom op 30 augustus 1931

Overleden te Brasschaat op 9 juni 2018

De uitvaart vindt plaats op maandag 18 juni om 11 uur.

 

Michiel Moerman

Geboren te Roeselare op 2 februari 1940

Overleden te Brasschaat op 8 juni 2018

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 15 juni om 11 uur.

 

Justine Vercammen

Geboren te Antwerpen op 6 maart 1927

Overleden te Antwerpen op 4 juni 2018

De uitvaart vindt plaats in intieme kring.

 

Irma Guldentops

Geboren te Antwerpen op 4 februari 1933

Overleden te Brasschaat op 26 mei 2018

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 1 juni 2018 om 13 uur.

 

Walter Drissen

Geboren te Zelzate op 14 februari 1935

Overleden te Brasschaat op 29 april 2018

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 5 mei 2018 om 10 uur.

 

Martha D’hooghe

Geboren te Antwerpen op 16 maart 1933

Overleden te Wuustwezel op 28 april 2018

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 4 mei 2018 om 11 uur.

 

Arlette Smidts

Geboren te Gent op 4 februari 1937

Overleden te Brasschaat op 7 april 2018

De uitvaart vindt plaats in familiale kring.

 

Johanna Eestermans

Geboren te Rucphen op 12 april 1930

Overleden te Brasschaat op 5 april 2018

De uitvaart vindt plaats vrijdag 13 april 2018 om 10 uur.

 

Reinhilde Van Reusel

Geboren te Mortsel op 22 mei 1949

Overleden te Brasschaat op 30 maart 2018

De uitvaart vindt plaats in familiale kring.

 

Antonetta Groffen

Geboren te Bergen op Zoom op 24 april 1932

Overleden te Wuustwezel op 26 maart 2018

De uitvaart vindt plaats in familiale kring.

 

Margrietje Weyens

Geboren te Antwerpen op 29 september 1932

Overleden te Brasschaat op 12 maart 2018

De uitvaart vindt plaats zaterdag 17 maart om 13 uur.

 

Mia Seels

Geboren te Deurne op 28 april 1932

Overleden te Ekeren op 23 februari 2018

De uitvaart vindt plaats donderdag 1 maart om 10 uur.

 

Maria Meelberghs

Geboren te Stal-Koersel op 20 oktober 1933

Overleden te Brasschaat op 18 februari 2018

De uitvaart vindt plaats zaterdag 24 februari om 14 uur.

 

Aafiena “Kuuk” Stappers

Geboren te Amsterdam op 6 oktober 1930

Overleden te Brasschaat op 3 februari 2018

De uitvaart vindt plaats vrijdag 9 februari om 14 uur.

 

François Smolders

Geboren te Antwerpen op 4 februari 1943

Overleden te Deurne op 2 februari 2018

De uitvaart vindt plaats donderdag 8 februari om 14 uur.

 

Tonia Teuns

Geboren te Meerle op 16 september 1931

Overleden te Merksem op 22 januari 2018

De uitvaart vindt plaats zaterdag 27 januari om 11 uur.

 

Lynn Massart

Geboren te Antwerpen op 1 juli 1936

Overleden te Mortsel op 15 januari 2018

De uitvaart vindt plaats vrijdag 26 januari om 11 uur.

 

Maria Vaes

Geboren te Peer op 14 augustus 1931

Overleden te Antwerpen op 20 december 2017

De uitvaart vindt plaats donderdag 28 december om 13 uur.

 

Louis Winckelmans

Geboren te Merksem op 27 december 1924

Overleden te Brasschaat op 26 november 2017

De uitvaart vindt plaats vrijdag 1 december om 11 uur.

 

Eline Mertens

Geboren te Leuven op 21 november 2017

Overleden te Leuven op 21 november 2017

De uitvaart vindt plaats in intieme kring.

 

Olivier Max Caramin

Geboren te Gent op 18 januari 1990

Overleden te Ayr, Queensland, Australië op 31 oktober 2017

De uitvaart vindt plaats zaterdag 25 november om 15 uur.

Liever een gift in plaats van bloemen:

Vrienden van Eureka
IBAN: BE10 0000 0000 0404 gestructureerde mededeling: 197/0190/00011 (giften vanaf €40 fiscaal aftrekbaar)

Martina Renders

Geboren te Schoten op 6 februari 1927

Overleden te Ekeren op 13 november 2017

De uitvaart vindt plaats zaterdag 18 november om 10 uur.

Anna Vermeyen

Geboren te Ekeren op 1 mei 1932

Overleden te Ekeren op 7 november 2017

De uitvaart vindt plaats donderdag 16 november om 11 uur.

Anna Schulte

Geboren te Schoten op 1 maart 1942

Overleden te Antwerpen op 2 november 2017

De asverstrooiing vindt plaats op donderdag 9 november 2017 om 14u,

op begraafplaats Rustoord, Max Hermanlei 193 te Brasschaat.

Tom Vanderbiesen

Geboren te Wilrijk op 2 juli 1979

Overleden te Wuustwezel op 25 oktober 2017

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 3 november 2017.

André Van Bakel

Geboren te Kapellen op 2 oktober 1938

Overleden te Brasschaat op 23 oktober 2017

De uitvaart vindt plaats op maandag 30 oktober 2017.

Prudencia Huyghe

Geboren te Rupelmonde op 8 oktober 1926

Overleden te Kapellen op 29 september 2017

De uitvaart vindt plaats op donderdag 5 oktober 2017.

Greta “Greet” Stuer

Geboren te Ekeren op 26 december 1949

Overleden te Ekeren op 25 september 2017

De uitvaart vindt plaats op woensdag 4 oktober 2017.

Carolina Lares Ramírez

Geboren te Coatzacoalcos op 27 april 1979

Overleden te Wuustwezel op 13 september 2017

De uitvaart vindt plaats op woensdag 20 september 2017.

Mariette Derom

Geboren te Antwerpen op 30 mei 1940

Overleden te Brasschaat op 4 augustus 2017

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 11 augustus 2017.

Armand Verstappen

Geboren te Antwerpen op 14 juni 1931

Overleden te Brasschaat op 18 juni 2017

De uitvaart vindt plaats op zaterdag 24 juni 2017.

Casimir ‘CAS’ Baeten

Geboren te Neerpelt op 3 juni 1922

Overleden te Brasschaat op 11 juni 2017

De uitvaart vindt plaats op vrijdag 16 juni 2017.

Karel Demey

Geboren te Antwerpen op 15 februari 1927

Overleden te Brasschaat op 4 juni 2017

De uitvaart vindt plaats in beperkte familiale kring.